+38 (044) 456-14-26
+38 (050) 468-88-60
electron-service@ukr.net


 

 

 

 

 

 

Герметик EPOSTUK для герметизації промислових підлог

Герметик EPOSTUK для герметизації промислових підлогПромисловим підлогам в процесі експлуатації доводиться несолодко. Вони повинні бути максимально міцними, щоб не втратити експлуатаційних якостей своїх вже через кілька тижнів після їх заливки. Найчастіше вони являють собою саме бетонну стяжку. Бетон, як відомо, до списку найміцніших матеріалів не відноситься. Якщо його не берегти, він може тріскатися і кришитися. Ще в якості оздоблення для підлог використовують часто плитку. Щоб запобігти руйнуванню підлоги, застосовують різні матеріали. Одним з таких є герметик EPOSTUK для герметизації промислових підлог. З його допомогою можна закрити шви між окремими частинами покриття, запобігши таким чином потрапляння туди вологи, сміття, повітря, різних їдких речовин.

Герметик EPOSTUK для герметизації промислових підлог відмінно підходить. Він добре справляється з поставленим завданням. Йому не страшні ні волога, ні більшість хімікатів, ні навіть механічні всякі впливи. Дуже важливо, щоб матеріал такий не жовтів після нанесення. Герметик EPOSTUK для герметизації промислових підлог зберігає гарний вигляд довгий період часу. Підлога завжди виглядає красиво.

Бажаєте купити герметик EPOSTUK для герметизації промислових підлог? Телефонуйте нам!

Ми можемо запропонувати Вам різні матеріали для роботи з покриттям для підлоги. Все, що необхідно для цього, у нас є. Для герметизації підлог промислових герметик EPOSTUK підходить чудово, але є й інші хороші варіанти. Якщо цікаво, телефонуйте і запитуйте. Будемо раді Вас проконсультувати.

Потрібен EPOSTUK герметик? Матеріали для герметизації промислових підлог можна замовити в нашій компанії!

G Analytics
сайт изготовлен компанией создание веб сайтов